Anime Dreams
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

What would you do if...?

5 participan?i

In jos

What would you do if...? Empty What would you do if...?

Mesaj  DDA Dum Sept 09, 2007 2:03 pm

Hmmm ^_^ DDA nu se stapaneste ^_^.Un joc destul de simplu Very Happy.Fiecare intrebare trebuie sa inceapa cu: "ce ai face daca.... ".User'ul urmator raspunde la intrebarea user'ului precedent,apoi pune o alta intrebare urmatorului.Va rog sa argumentati raspunsurile,astfel incat sa evitam spam'ul. ; ))
Now yo: ^_^ Ce ai face daca te'ai trezi intr'o noapte la ora 3,apoi ai mai dormi 4 ore si cand te'ai trezi va fi tot ora 3?Razz
DDA
DDA
Moderator
Moderator

feminin Numarul mesajelor : 14
Varsta : 32
Location : Botsaaani
Data de inscriere : 09/09/2007

Sus In jos

What would you do if...? Empty Re: What would you do if...?

Mesaj  Ayumi_Kuma Dum Sept 09, 2007 5:48 pm

M-as uita nedumerita la ceas.... as presupune ca am uitat sa citesc ceasul normal cu limbi si m-as ridica din pat sa ma uit si la ceasul de pe birou.... apoi as presupune ca visez si ca, fiind visul meu pot face tot ce imi doresc. World beware! Twisted Evil
Ce ai face daca ai descopri formula unui elixir ce te-ar putea face sa te misti cu mult mai repede decat restul lumii astfe incat in momentul in care treci pe langa oameni sa ai impresia ca aceia stau pe loc, insa ,ghici ce? are si efecte secundare: daca folosesti prea mult elixirul vei ramane blocat in lumea ta rapida Razz
Ayumi_Kuma
Ayumi_Kuma
New Member
New Member

Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 09/09/2007

Sus In jos

What would you do if...? Empty Re: What would you do if...?

Mesaj  DDA Dum Sept 09, 2007 8:42 pm

Personal..bravo mie xDD!!Dar nu prea mi'ar pasa si l'as folosi in situatii de urgenta tongue si n'as avea de suferit din cauza efectelor secundare (nu l'am folosit deloc xD )
Ce ai face daca ai avea de citit 50 de romane pana maine,iar daca nu le citesti iti moare cineva din familie?xD
DDA
DDA
Moderator
Moderator

feminin Numarul mesajelor : 14
Varsta : 32
Location : Botsaaani
Data de inscriere : 09/09/2007

Sus In jos

What would you do if...? Empty Re: What would you do if...?

Mesaj  CookiZz Mar Sept 11, 2007 12:27 pm

Citesc primele 10 pagini si ultimele 20 din fiecare roman xD atunci sa incerce cineva sa demonstreze ca nu stiu despre ce se vorbeste acolo HA! xD

Ce ai face daca ai ramane in jungla pe 3 ani cu 3 gorila,3 elefanti si 4 tigri(dunno why) si persoana pe care nu o suporti? xD
CookiZz
CookiZz
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 34
Location : Dark Side
Data de inscriere : 04/09/2007

Sus In jos

What would you do if...? Empty Re: What would you do if...?

Mesaj  Ayumi_Kuma Sam Sept 15, 2007 8:28 pm

Conving tigrii sa manance persoana pe care nu o suport si apoi as incerca sa imi asigur traiul.... o casuta in copac undeva pe langa un lac si... cate o vorba buna la fiecare animal ce ma insoteste ca sa ma apere pe parcursul celor 3 ani... Smile

Ce ai face daca ai afla ca mai ai de trait doar 24 de ore? Question
Ayumi_Kuma
Ayumi_Kuma
New Member
New Member

Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 09/09/2007

Sus In jos

What would you do if...? Empty Re: What would you do if...?

Mesaj  Airrazor Vin Sept 21, 2007 2:09 pm

Ar fi groaznic pentru ca nu vreau sa mor atat de repede..Sunt inca tanara.Anyway,daca s-ar intampla asta mi-as lua adio de la familie,prieteni,as viziona un anime(ultimul din viata mea) si as mai face un tur al orasului in cateva ore pana voi muri...

Ce ai face daca ai avea de rezolvat 100 de probleme super grele la matematica in numai 2 zile?
Airrazor
Airrazor
New Member
New Member

feminin Numarul mesajelor : 2
Varsta : 32
Data de inscriere : 12/09/2007

Sus In jos

What would you do if...? Empty Re: What would you do if...?

Mesaj  CookiZz Vin Sept 21, 2007 6:20 pm

As rezolva cate reusesc si cate pot ^^ oricum nu as fi nici prima si nici ultima care ar lua o nota mica.Sheesh...adica,daca stiam le faceam din timp.Insa daca aflam ca am doar 2 zile la dispozitie...nu e mare lucru si nu mi'as bate capul (am avut asa un caz xD si ca sa vezi...am reusit si erau in jur de 50 de probleme >.> gandeam cu radicali si patrati toata ziua cyclops )

Ce ai face daca ar trebui sa zici un adevar pe care l'ai ascuns toata viata unei persoane?
CookiZz
CookiZz
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 34
Location : Dark Side
Data de inscriere : 04/09/2007

Sus In jos

What would you do if...? Empty Re: What would you do if...?

Mesaj  Black Rose Sam Sept 22, 2007 5:07 pm

Hmmm...Depinde de situatia in care ma aflu si despre ce adevar este vorba...Daca adevarul respectiv nu are legatura cu mine l-as spune,dar daca ar avea as tacea...pt ca nu sunt genul de persoana care sa spuna adevaruri legate de ea ^__^
Ce ai face daca printr-o coincidenta ciudata (sau minune...dupa cum preferi) s-ar dovedi ca iti sunt sora? ;; ) * m-am tampit =))) *
Black Rose
Black Rose
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Location : Rm. Valcea
Data de inscriere : 04/09/2007

https://animedreams.forumgratuit.ro

Sus In jos

What would you do if...? Empty Re: What would you do if...?

Mesaj  CookiZz Sam Sept 22, 2007 8:08 pm

As fi in al noualea cer de fericire si in al 10'lea de nebunie si in al 3627'lea de trasnire xD ca s'a dovedit faptul ca totusi esti sisa mea diabolica de soare trasnita si de nori izbita(stii ca nu o zic cu rautate *kisses*)

Ce ai face daca ai fi Mos Cracila=> santa cu un Death Note in loc de lista aia cu copiii cuminti? Twisted Evil
CookiZz
CookiZz
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 34
Location : Dark Side
Data de inscriere : 04/09/2007

Sus In jos

What would you do if...? Empty Re: What would you do if...?

Mesaj  Ayumi_Kuma Dum Sept 30, 2007 10:20 pm

What else? Kill all the kids and keep all the presents for myself Twisted Evil Die all you bad kids how dare wish for my presents! DIE! Twisted Evil Wow o astfel de putere chiar iti ia mintile Rolling Eyes Laughing

Ce ai face daca prietenul/prietena in care, in ciuda faptului ca nu o cunosteai de prea mult timp, ti-ai depus incredere se dovedeste a fi o persoana superficiala ce nu gaseste o placere mai mare decat in dezvaluirea secretelor pe care i le-ai incredintat? Question
Ayumi_Kuma
Ayumi_Kuma
New Member
New Member

Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 09/09/2007

Sus In jos

What would you do if...? Empty Re: What would you do if...?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum