Anime Dreams
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Welcome

+7
Pangethy
Adin
Eternal
CookiZz
SessIllusion
DDA
Black Rose
11 participan?i

In jos

Welcome Empty Welcome

Mesaj  Black Rose Joi Sept 06, 2007 8:04 pm

Aici userii se pot prezenta spunandu-ne cate ceva despre ei.
Nick-name actual: Darky-chan (celelalte nu prea conteaza Razz)
Age: 18
Data nasterii: 10.09.1989
Zodie: Fecioara
Hobby'uri: muzica,lectura,arta fotografica,plimbarile prin parc,excursiile in aer liber si daca asta se poate numi un hobby as putea sa adaug si speriatul + amuzarea prietenilor :-" ^_________^
Anime: am vazut multe,dar preferatele mele raman Bleach,Death Note,Kare Kano,Onegai twins si anime-urile cu fantome (Ghost Hunt,Ghost Stories,etc)
Manga: momentan cea de la Bleach...daca mai apare vreuna...dau edit
Despre mine: Schimbatoare e cuvantul cel mai potrivit ^____^
Imi displac: persoanele increzute si pline de fite + cele care mint fara pic de rusine...
Black Rose
Black Rose
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Location : Rm. Valcea
Data de inscriere : 04/09/2007

https://animedreams.forumgratuit.ro

Sus In jos

Welcome Empty Re: Welcome

Mesaj  DDA Dum Sept 09, 2007 1:16 pm

Zarzarea zarzarea
Zarzarica zarzarea :-"
Pe la usa casei Ankai
DDA trecea *bwuahaha* >: )
Heyaaa lumee! :-"
Am venit sa ma prezint ; ))

Nume: Aly si...stai putin...uhm..am uitat restul numelui
Nick: DDA,Mianunel (don't ask,ask my momma)
Data nasterii: 10.09.1991
Zodie: Fecioara
Hobby'uri:Citesc mai mult,net,plimbari,calatorii,kilareala...cam atat ; ))
Anime: Kannazuki no Miko,Elfen Lied,Sister Princess,Bleach,Gravitation
Despre mine: Hm...ma enervez cam repede,lumea zice ca sunt funny ; )),cand trebuie serioasa,cu altii severa,sociabila si cam atat.*cee?vreti sa ma cunoasteti cam prea bine > Smile Ja !
DDA
DDA
Moderator
Moderator

feminin Numarul mesajelor : 14
Varsta : 32
Location : Botsaaani
Data de inscriere : 09/09/2007

Sus In jos

Welcome Empty Re: Welcome

Mesaj  SessIllusion Dum Sept 09, 2007 4:06 pm

Aloha^_^dear friends

Nick Names: niko, nicolici, nicole, niko-san, nicoletis, crazynik, super girl, vampirita, iepuras
Varsta: 14 anisori in drum spre 15
Inaltime: 1.61 cm
Clasa: a 9-a
Data naster: 1.12.1992
Zodie: sagetator
Hoy: animeurile,internetul, desenatul, uitatul la tv,sporturile extreme, plimbarile s.a
Anime-uri preferate: Inuyasha,Naruto,Bleach,Rozen Maiden, Elfen Lied, Death Note, Nitghtwalker, Chobits, Spiral, Yu Yu Hakusho, Trinity Blood, Blood+, Princess Mononke, Tenjou Tenge, Gravitation, Ikkitousen, Goldenboy s.a
Personaje anime preferate: Sesshoumaru,Kikyou, Naraku, Bankotsu, Inu no Taishou, Hakudoushi, Uchiha Sasuke, Uchiha Itachi, Hatake Kakashi, Gaara, Hyuuga Neji, Haruno Sakura, Rukia, Toushirou Hitsugaya, Suigintou, Lucy, Kira, Shindou,Eyes Rutherford,Hiei, Suzaku, Maya Natsume, Yuki Eiri s.a. sunt o gramada...
Muzik: house, dance, trance...
Personalitate: foarte vesela si glumeata...sunt de obicei o fire rabdatoare care indura mult de obicei...I like to keep a low profile... optimista si increzatoare...imi place sa-i ajut pe cei care au nevoie de mine...asta este parte buna...atunci knd sunt enervata sau iritata devin o persoana rece, rea si aspra...
See ya
SessIllusion
SessIllusion
New Member
New Member

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 09/09/2007

Sus In jos

Welcome Empty Re: Welcome

Mesaj  Black Rose Dum Sept 09, 2007 4:28 pm

Welcome Niko-chan si Aly-chan ^___^
Sper sa va placa aici si sa va distrati totodata :>
Welcome and happy posting! ; ))
Black Rose
Black Rose
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Location : Rm. Valcea
Data de inscriere : 04/09/2007

https://animedreams.forumgratuit.ro

Sus In jos

Welcome Empty Re: Welcome

Mesaj  CookiZz Dum Sept 09, 2007 4:52 pm

gah x))) *cows hugz* hehehe ^^ eu's la coada
meh is Sofia...unii care ma cunosc drept nSofik@ ...(in vremuri de demult cand eram tanara si nelinistita xD )
nascuta pe data de 15.01 ^^
imi omor si imi pierd tineretea pe taramul Moldovei (the land of nightmares xD )
school-girl...in high school...(aleluia,soon my nightmare will be over *makes the aleluia move* )letoniana cu 3000 de zambete xD
si ca deobicei chestii generale:
loves: rock,punk,industrial rock,classic,j-rock,my friendz Shocked ,my cat (desi imi vine sa omor animalul ~Anka don't kill me xD~) chocolate,da' rain,da' snow,drawing...kick my sister's ahem...thing xD calatoriile,sacaitul unor persoane,beep'urile xD,sms'urile xD (evul maniak),ice'cream,perna mea (gah...what a teenager loves? xD )
hates: chemistry;profa de bio(I'll put some dinamytes under her table one day...she'll see then who's the strongest xD *evul grin*)Tokio Hotel...Bill&Tom xD;fanii RBD & TH(mai mult cei obsedati);vecina'mea;sa nu ma asculte nimeni;sa fie frigiderul gol xD ;sa nu am nimic de facut;sa ma enerveze cineva;sa repet de 2 ori ce am de spus...blah blah xD
as usual..anime:Bleach;Death Note;Devil may cry;Ouran High School Host Club xD ;Fate;Perfect girl evolution;Trigun.
manga: Akuma de sourou;Kare first love;Yotsubato ^^
CookiZz
CookiZz
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 34
Location : Dark Side
Data de inscriere : 04/09/2007

Sus In jos

Welcome Empty Re: Welcome

Mesaj  Eternal Dum Sept 09, 2007 7:05 pm

Nume: Daniela
Nick-uri: Eternal, Koishii, Kaichou
Data nasterii: 3 decembrie (sagetator)
Muzica preferata: Evanescence, Within Temptation, anime ost (in special ost-uri din Bakumatsu), Ruslana, Nightwish, LP, TATU, Nelly Furtado, Rihanna, Anastacia, Celine Dion, Avril Lavigne... ar fi culmea sa-i scriu pe toti.
Animeuri: Elfen Lied, Rurouni Kenshin OVA Tsuiokuhen, Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto, Inuyasha, Kannaduki no miko, Fate/Stay Night, Tenjou Tenge, Touka Gettan, Shingetsutan Tsukihime, Kaze no sigma.
Personaje anime: Kikyou-sama, Sesshomaru-sama, Youjiro Akizuki, Kenshin and Tomoe, Lucy, Chikane Himemiya, Saber, Assassin, Maya Natsume, Mitsuomi Takayanagi, Touka in varianta feminina Twisted Evil
Despre mine: aspir la tilurile de maniaca a transferurilor pe mess si corupatoare de minori.
Eternal
Eternal
New Member
New Member

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 09/09/2007

Sus In jos

Welcome Empty Re: Welcome

Mesaj  Adin Dum Sept 09, 2007 8:14 pm

Nume: Nu zic
Nick: Adin...duh >.<
Porecle: Adin Pupu, Adinutz Puiutz, Psycho, Psycho Pupu etc etc ^^
Muzica: Pai...Momentan ascult Hysteric Blue...Dar in general playlist-ul meu e ocupat in general de rock. Ca trupe prefer Linkin Park *trupa mea de suflet*, Breaking Benjamin, Disturbed, Evanescence, FOB, Guano Apes, Him, Nightwish, Panic! At the disco, Theatres Des Vampires *am vreo 4 melodii >.>*, Within Temptation, Miyavi, Gazette, Psycho le Cemu, Maximum the Hormone *chiar acum a inceput Zetsubou Billy Twisted Evil *. Trecand peste rock...Pendulum, Prodigy *asa putin*, Yana Kay, Tatu si mai multe *nu stau sa le insir >.<*
Animeuri: Aoleo!!! Cutia Pandorei Laughing . Dar preferatele mele sunt Death Note, Fruits Basket, Ergo Proxy, SE: Lain, Gravi, Get Backers, Sukisyo, Yami no Matsuei, Okane ga nai, Papa to kiss in the dark, Enzai si muuuulte altele *si da! stiu ca ultimele3 sunt yaoi-uri...dar ce sa-i faci...yaoi is my life Rolling Eyes *
Despre mine nu am sa va zic nimic *na...sunt rea Razz * si va las pe voi sa va dati seama de cum sunt *mdea...majoritatea cred ca ma stiu plus ca mi-e lene sa mai scriu^^*

Tay Tay cat
Adin
Adin
New Member
New Member

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 09/09/2007

Sus In jos

Welcome Empty Re: Welcome

Mesaj  Pangethy Mar Sept 11, 2007 9:59 am

Mda ... nesimtzita de mine tocmai acum se prezinta >.>
Shi voi fi dublu nesimtzita fiindca voi folosi tehnica copa-pasta ...lenea asta ^^'
So ...

Nume: Simona D.
Nick: Syma, Pangethy, Yumiko, Kaichou, Gagicutza [nu intrebatzi --__--"]
Data nashterii: 17.NOV.1990
Zodie: scorpie
Hobby'uri: muzica, dansul, lectura
Muzica: ascult aproape orice ^^ => iara lene >.>
Anime: well sunt prea multe de enumerat asha ca voi spune doar cateva care mi'au placut foarte mult: Tsubasa Chronicles, D.N.Angel, Kamikaze Kaitou Jeanne, Ghost Hunt [etc] iar in momentul de fatza vizionez: Bleach, Inukami!, Otome wa Boku ni Koishiteru.
Manga: Vampire Knight - preferata mea [sunt prea multe de enumerat ... >.> => lene in stare perfecta ^^']
Despre mine: o persoana calma, amuzanta, vesela care uita dar nu iarta.
Pangethy
Pangethy
New Member
New Member

feminin Numarul mesajelor : 7
Varsta : 33
Location : Zwei\'s Arms
Data de inscriere : 04/09/2007

Sus In jos

Welcome Empty Re: Welcome

Mesaj  Minamino Shuichi Mar Sept 11, 2007 4:05 pm

Well am vazut cateva modele insa eu am sa fac versiunea mea,care este completa si amre asa ca nu va speriati Laughing ...
Ma numesc Dorian si sunt din Craiova.Am 13 ani si imi plac animeurile.Sunt o fire destul de sociabila si calma(in unele momente).In general sunt o fire cam aeriana cu capul in nori.Imi place sa fac multi prieteni si sa ma distrez cu ei.Sunt o fire care nu suporta minciuna si nici pe cei mincinosi,acesta este lucrul pe care nu l-as ierta niciodata.
Animeurile mele preferate sunt:Naruto,Yu Yu Hakusho,InuYasha,Loveless(nu sunt pe invers Razz)...si lista continua la nesfarsit.
Dupa cum observati imi place un personaj din Naruto si anume Obito Uchiha.Imi place foarte mult firea lui pentru ca seamana intr-un fel cu mine,este energic si gata sa isi salveze prietenii mereu.
Sunt nascut pe 27.03.1994 deci sunt zodia berbecului.
Lucruri de care sunt pasionat:Football-ul(nu sa ma uit la el doar sa il joc),sa citesc,sa desenez si sa imi petrec timpul cu prietenii mei.Am cam 1.65-1.66 inaltime,am ochii verz i si par saten.Cam atat pot spune despre mine.
Iubesc animalele foarte mult,dar din nefericire nu am animale de casa.
Daca mai aveti ceva de intrebatsa nu ezitati sa intrebati si sper sa fim buni prieteni cu totii ^_^.
Minamino Shuichi
Minamino Shuichi
Moderator
Moderator

masculin Numarul mesajelor : 2
Varsta : 30
Location : Craiova
Data de inscriere : 11/09/2007

http://www.inuyashafan4ever2006.piczo.com

Sus In jos

Welcome Empty Re: Welcome

Mesaj  CookiZz Mar Sept 11, 2007 5:31 pm

Kewl....fresh blood xD *licks & bites her lips* oops...I mean Hello There ^.^"
CookiZz
CookiZz
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 34
Location : Dark Side
Data de inscriere : 04/09/2007

Sus In jos

Welcome Empty Re: Welcome

Mesaj  Black Rose Mier Sept 12, 2007 12:06 pm

Welcome Syma-chan,Eternal,Sofika-chan,Adin si Sasuke ^___^
Sper sa va placa aici si sa va distrati totodata...
Welcome and happy posting! ; ))
P.S: Tot Sasuke ai ramas pt mine ^___^ si sper sa nu te deranjeze surpriza mea si a Symei pt tn Razz
Black Rose
Black Rose
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Location : Rm. Valcea
Data de inscriere : 04/09/2007

https://animedreams.forumgratuit.ro

Sus In jos

Welcome Empty Re: Welcome

Mesaj  ~*Inaya*~ Mier Sept 12, 2007 2:02 pm

Nume:Georgiana
Nick:~*Inaya*~,kissy,georgi_kissy*yusuke
Data nasterii:25.11.1993
Varsta:curand voi implini 14 ani... Laughing
Clasa:Trec in a-7a.
Zodie:sunt intre scorpion si sagetator...(dar eu prefer scorpion)
Hobby-uri:anime-urile,muzica,dansul,inotul si lectura...si nu in ultimul rand imi plac animalutele si sa ma uit la tv.
Muzica:mai multe genuri de muzica ascult cu exceptia rock-ului si a manelelor,cantaretii mei preferati sunt:Nelly Furtado,Akon,50cent,Rihanna,Enrique Iglesias,Pussycat Dolls si Tiger Trap..etc.
Anime:imi plac cele cunoscute precum:Inuyasha,kaleido Star,Kiddy Grade,Ghost Stories,Slayers,Yu-yu Hakusho si in special anime-ul Mermaid Melody.
Despre mine:sunt o persoana prietenoasa,calma,amuzanta si uneori mai timida si naiva.
~*Inaya*~
~*Inaya*~
New Member
New Member

feminin Numarul mesajelor : 2
Varsta : 30
Location : In your paradise...
Data de inscriere : 12/09/2007

Sus In jos

Welcome Empty Re: Welcome

Mesaj  Minamino Shuichi Mier Sept 12, 2007 2:10 pm

Bine ai venit pe forum.Sper sa te simti bine aici si sper ca iti vei face cat mai multi prieteni.In general lumea este foarte draguta pe aici,asa ca nu ai de ce sa iti faci griji.
Aaa da sa treci si pe la reguli si sa ai grija sa nu le incalci pentru ca eu o sa fiu mereu cu ochii pe tine cyclops bwahahaha *just kidding*.
Have a nice day! Wink
Minamino Shuichi
Minamino Shuichi
Moderator
Moderator

masculin Numarul mesajelor : 2
Varsta : 30
Location : Craiova
Data de inscriere : 11/09/2007

http://www.inuyashafan4ever2006.piczo.com

Sus In jos

Welcome Empty Re: Welcome

Mesaj  Ayumi_Kuma Sam Sept 15, 2007 8:01 pm

Welcome everybody! Big hugs for you boys and girls! As for me.... well...
Nume: Simona (si Daniela dar... shhh!)
Data nasterii: undeva prin vara (mai exact 22.06.1987 Like a Star @ heaven )
Zodie: dRac Twisted Evil
Varsta: am o caruta de ani (dar doar o caruta, nu mai mult alien ) daca vreti sa aflati faceti calculul Razz
Nikuri: Ayumi_Kuma (orice combinatie cu litere mari si/sau mici) si Simi sau Pisica (parinti... )
Par: Blond
Ochi: 2 la numar si sunt albastri amandoi Smile
Culoarea preferata: Albastru Like a Star @ heaven
Inaltime: sunt destul de mignona... doar 1.60
Animeuri: Death Note, Inuyasha, YuYu Hakusho, Ghost Stories, Kaleido Star, Kiddy Grade, Slayers (toate seriile dar spre final au inceput sa ma plictiseasca si l-am urmarit mai pe sarite) si in curs de vizionare: Bleach si Samurai Champloo. Dupa aceea urmeaza: affraid hoho abia aici incepe adevarat lista Laughing
Hobby-uri I love you : cititul (de carti, nu doar reviste Razz ~ ce sa-i faci sunt putin mai demodata Rolling Eyes ), animeurile (nici nu v-ati fi dat seama, nu? Smile ) muzica... you know the usual stuff si animalele cat (nu tocmai un hobby pentru ca incerc sa le fac sa intre in viata mea intr-un mod mai practic dar.... aaa in cazul in care am fost prea ambigua acum cateva cuvinte vroiam sa zic ca ma fac medic veterinar so: beware the doctor in here! Twisted Evil )
Muzica si cantareti/formatii preferati/e: imi plac toate genurile de muzica (mai putin manelele!!!) si nu pot spune ca am un canteret/cantareata preferat/a dar in ultima vreme ascult destul de mult Avril Lavigne.
Despre mine: sunt o persoana deschisa, optimista, naiva (prea naiva pentru binele meu!), visatoare, timida (cand am persoana fata in fata ca pe mess/net... Rolling Eyes ) si uneori glumeata (depinde de starea de spirit). Imi place sa ii ajut pe cei din jurul meu si imi displac persoanele false, ipocrite, mincinoase si prefacute. Dupa cum probabil ati observat (daca nu o veti face Razz ) imi place sa folosesc cat mai multe smiley-uri (fara a exagera... sau daca ma uit la postul asta poate nu Rolling Eyes ) si de obicei postez mai rar si mult Laughing So beware... again! tongue
Ayumi_Kuma
Ayumi_Kuma
New Member
New Member

Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 09/09/2007

Sus In jos

Welcome Empty Re: Welcome

Mesaj  Mystyk Girl Lun Sept 17, 2007 6:33 pm

Nume: Valeria
Data Nasterii: 11.09.1993
Zodie: Fecioara
Culoarea parului: Saten
Culoarea ochilor: gri-verzi (si albastri uneori...depinde in ce ma imbrac..ciudat dar adevarat)
Muzica: ascult de toate,depinde de dispozitie dar totusi mai des (de la un timp incoace) Evanescence, Nightwish, Within Temptation, Fall Out Boy,Tatu, Anastacia (asta e nou-nout), Rihanna, Shakira si altele
Animeuri: Rurouni Kenshin, Inuyasha, Kaleido Star, Yu Yu Hakusho, Shaman King, Trigun (cateva episoade), Arc The Lad (cateva episoade), Bakumatsu, Death Note (primele 2 episoade...lenea asta lene)
Si acum cel mai important, despre me: o fire schimbatoare, schimbatoare...la mine vezi de toate, si vesela si trista, timida si indrazneata (asta mai rar Razz )...contrast uimitor...restu' vedeti voi

Mystyk Girl
New Member
New Member

Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 09/09/2007

Sus In jos

Welcome Empty Re: Welcome

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum