Anime Dreams
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Truth or....truth

2 participan?i

In jos

Truth or....truth Empty Truth or....truth

Mesaj  CookiZz Dum Sept 09, 2007 5:26 pm

Ahem,cum e practic imposibil sa jucam "truth or dare" pe forum
am hotarat ca lasam sa fie truth or truth,insa cei care gasesc ceva provocari sunt chiar rugati sa le posteze ^^
regula e ca la orice joc...userul x da o intrebare la care trebuie sa raspunda userul y si tot asa mai departe.
Unica regula no double posting,doar in cazul in care arde tara xD (sau bate vantul prin topic)

Well...truth or truth?
*truth!*
ok... x)) care e cea mai ascunsa dorinta a ta? Twisted Evil
CookiZz
CookiZz
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 34
Location : Dark Side
Data de inscriere : 04/09/2007

Sus In jos

Truth or....truth Empty Re: Truth or....truth

Mesaj  Ayumi_Kuma Sam Sept 15, 2007 8:20 pm

So I choose... *drums* truth Laughing
Cea mai ascunsa dorinta a mea? Trebuie sa fie si realizabila sau pur si simplu? Well cea mai ascunsa dorinta a mea ar fi sa pot zbura insa fara avion sau elicopter... pur si simplu: sa am o pereche de aripi proprie si personala care sa ma inalte spre vazduhul cerului.... Daca ar trebui sa fie realizabila... nu pot spune ca este ascunsa insa este arzatoare: to become a good vet Very Happy

Pentru ca tot se apropie cu pasi repezi.... Care este parerea ta sincera despre scoala? Si daca se poate sa adaug ceva: as prefera si o alta opinie in afara de "school sucks", "i hate it" sau chestii de genul asta... incercati ceva mai original, bine? Pentru ca nu tot ce tine de scoala e nashpa (i know, i've been there tongue )
Ayumi_Kuma
Ayumi_Kuma
New Member
New Member

Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 09/09/2007

Sus In jos

Truth or....truth Empty Re: Truth or....truth

Mesaj  CookiZz Vin Sept 21, 2007 6:16 pm

Well...in linii generale scoala nu e un loc rau.adica,clar lucru,sunt momente in care ne e frica sa raspundem,sa luam o nota mica ,blah,blah xD insa exista si partea buna:colegii,ne simtim bine,invatam lucruri interesante,iar cand le intelegem ne simtim bine.
Scoala e totusi un loc placut,in ciuda unor profi aiuriti.Insa ei nu reprezinta o piedica pentru noi elevii... Twisted Evil si noi avem dreptul la un ultim cuvant Twisted Evil

Care a fost lucrul cel mai neplacut zis de tine unei persoane? Suspect
CookiZz
CookiZz
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 34
Location : Dark Side
Data de inscriere : 04/09/2007

Sus In jos

Truth or....truth Empty Re: Truth or....truth

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum